Červen 2008

Další diplomek:-)

30. června 2008 v 20:46 Moje diplomky:-)
Jééé.Já zbožňuju Avril, takže to je něco pro mně!!!

Promo fotečky

30. června 2008 v 20:36 Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna


Ewa-životopis

30. června 2008 v 20:29 Ewa Farna
Datum narození : 12.8.1993
Místo narození : Třinec,Česká republika
Závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Mulťák a voda
Znamení: Lev
Výška: cca 165 cm
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Sestra: Magdaléna
Bratr: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora

Princ-životopis

30. června 2008 v 20:23 Princ William
Princ William Arhtur Philip Louis poprvé spatřil světlo světa po 13-hodinovém porodu 21.července 1982 v Londýně.Oba rodiče, Charles i Diana, se na svého prvního syna moc těšili, ovšem docela rozdílným způsobem.Diana toužila po vlastním děťátku, kterému by dala všechnu svou lásku, a Charles byl hrdý na svého prvorozeného následníka trůnu.
Diana i Charles měli o výchově následníka trůnu docela jiné představy.Dalo by se říci, že většinu věcí si prosadila právě Diana.V první řadě vybrala sama jméno, chlapce ze začátku poslala do prosté školy mezi obyčejné děti a trávila s dětmi hodně času.Nešetřila polibky ani objímáním na veřejnosti, kterého se děti ani v soukromí od otce moc nedočkali.Na Williama muselo velice působit neustálé nedorozumění rodičů, ale zdá se, že se vyrovnal se vším rozumně.Definitivně dospěl v den, kdy princezna Diana tragicky zahynula.Ztratil v 16 letech nejmilovanější osobu na světě.Narozdíl od svého bratra Harryho působí William velice vyzrále.Prozatím neměl žádný velký incident, který by pobouřil veřejnost.Snaží se žít příkladně, jak se na následníka trůnu patří.
Oficiálně je oslovován "Jeho královská výsost princ William z Walesu. Jako dítě ho ale jeho rodiče oslovovali Wombat, Camel nebo Wills.
Soubor:Prince William at a Polo match 2007.jpg


V akci!

30. června 2008 v 13:46 Petr Čech
Petr Čech

Obrázečky

30. června 2008 v 13:43 Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech
Petr Čech

Petrův životopis

30. června 2008 v 13:39 Petr Čech
Brankářský talent se narodil 20. května 1982 v Plzni a dorostl do 197 centimetrů, což je výška pro gólmana přímo ideální. S fotbalem začal v místní Viktorce v sedmi letech, v šestnácti se už postavil do brány v ligovém zápase. Ligu hrál za Plzeň jedinou sezonu, pak ho pro sebe získali chmelaři z Blšan. Tam vydržel až do roku 2001, kdy se stěhoval do pražské Sparty, která si od nákupu brankáře, který byl oporou reprezentační osmnáctky na mistrovstvích Evropy v letech 1998 (na tomto šampionátu dokonce dostal cenu pro nejlepšího gólmana) a 2000, mnoho slibovala. A její vedení se rozhodně nemýlilo.

Čech již od příchodu v brance zářil a odchytal v rudém dresu celkem 12 zápasů v Lize mistrů, a byl jednou z příčin postupu Sparty do osmifinále této prestižní soutěže. Pomalu, ale jistě bylo zřejmé, že Petrovi začíná být česká liga příliš malá a že Spartě nezbude než ho prodat. V únoru 2002 ho kouč Brückner, pod kterým dlouho hrál v juniorské reprezentaci, povolal k zápasu reprezentačního A-týmu na Kypru. Když pak zazářil na mistrovství Evropy do 21 let v létě téhož roku, kde ve finále bravurním způsobem vychytal francouzské ostrostřelce v penaltovém rozstřeli, bylo jasné, že Čech další sezonu ve Spartě chytat nebude.

Kolem brankářského talentu kroužily kluby jako Arsenal Londýn či FC Barcelona, Čech dal ale přednost francouzskému týmu Stade Rennes, který se většinou krčí v druhé půli tabulky. Důvodem bylo, že si chtěl hned od příchodu zajistit pozici brankářské jedničky v týmu, což mu velkokluby vzhledem k jeho mládí zajistit nemohly.

Petr podával v Rennes vynikající výkony a sklízel za ně oslavné ódy od francouzských médií, přesto však týmu, který hrál bídně, pomoci příliš nemohl. Rennes stále zůstávaly ve spodní polovině tabulky. V reprezentaci ale získával jeden úspěch za druhým. Pod koučem Brücknerem se čeští fotbalisté rozjeli ke šňůře 20 zápasů bez porážky, dařit se přestalo až těsně před mistrovstvím Evropy v roce 2004. Čech na něj přijel ověnčen cenou pro nejlepšího gólmana francouzské ligy a formu si rozhodně doma nazapomněl. Byl jednou z klíčových postav cesty české reprezentace do semifinále, kde ji zastavili Řekové. I přesto, že Češi skončili nakonec pouze bronzoví, se dostal do All Stars Teamu.

Po mistrovství se zařadil do kádru londýnské Chelsea. Transfer byl domluvený již delší dobu dopředu a ruský miliardář Abramovič musel vytáhnout sedm milionů liber. Ty se mu ale vyplácejí. Čech odsunul dosavadní jedničku, Carla Cudiciniho, na lavičku a sám vládne obraně Chelsea. V prvních devíti zápasech Premier League dostal pouze dvě branky, v Lize mistrů v prvních třech zápasech kapituloval pouze jednou. Petr je ženatý, s manželkou Martinou se starají o dceru Adélku (2008) a labradora Maxe.

Autogram

30. června 2008 v 13:34 Zbyněk Drda
Já jsem ho osobně viděla a mám jeho autogramovou kartu, ale nemám doma scaner, tak jsem si tuto fotečku pořídila z netu.
Byl fakticky super:-)

Životopisek:-)

30. června 2008 v 13:08 Zbyněk Drda

Zpěvák

Datum narození:29.03.1987
Místo narození:Karlovy Vary, Československo
Znamení:Beran
Životopis:Zbyněk Drda se narodil 29.března 1987 v Ostrově nad Ohří, nyní bydlí v centru Karových Varů zvané Drahovice. Už jako malý se hodně věnoval zpěvu, chodil do umělecké školy a učil se hrát na klavír, takže už tehdy byl jeho talent jasný. Ale nejen zpěv byl jeho velkým koníčkem, 8 let se společně se svým Bratrem Sváťou věnovali karate. Zbyňkovy další oblíbené sporty byly volejbal, basketbal a taky dost plaval, ale pak nastoupil na Ekonomické lyceum a většina jeho velkých zájmů musela jít stranou.

Nejoblíbenější Zbyňkovou hudbou se stal jazz, swing, R'n'B a rock, mezi jeho oblíbené interprety patří Chinaski, Beatles, Qeen, Elton John a Phill Colins. Jeho poslední knihou byla Jáma a kyvadlo od Poea, na televizi totiž moc nekouká, bere to jako jednu z forem relaxace, ale i přesto má oblíbený film a to je Lazebník sibiřský u kterého prý i brečel.

Školu (Ekonomické lyceum) už Zbyněk dělá čtvrtým rokem, ikdyž teď se na první místo dostal zpěv a SuperStar, ve volném čase se stále učí, protože v květnu ho čeká maturita. Zbyněk umí dokonce tři jazyky, asi nejvíc mu jde němčina ze které bude dokonce i maturovat, pak se také třetím rokem učí angličtinu a ovládá trošku i ruštinu. O tom co by chtěl v budoucnu dělat je nerozhodný, nemá žádnou vysněnou profesi, kterou by chtěl jednou dělat. Teď ho ale ze všeho jevíc zajímá zpěv, takže když to všechno vyjde mohl by být jednou zpěvák. Zbyněk by taky rád na vysokou školu, ale sám teď ještě neví.

Do SuperStar III se přihlásil, protože "Na to má!", což dokazuje i jeho vítězství v této soutěži. V průběhu SuperStar jako jediný z kluků prošel velkou změnou ve vhledu a z počátku nesmělého blonďáčka nám vyrostl velký lamač dívčích srdcí.

Diplomek od Ms.EndY

30. června 2008 v 12:31 Moje diplomky:-)
To je můj první diplomek!!!Děkujuuuuuuu:-*


Olsenky-podpisy

30. června 2008 v 10:14 Olsenky

Autogramy

30. června 2008 v 10:08 Hilary Duff

Pink

30. června 2008 v 10:06 Autogramy celebrit